İletişim  0212 486 01 40

Cart

KURUMSAL

Dermapol İlaç Kozmetik uzun yıllar edinilen bilgi, beceri ve tecrübeleri bir araya getirerek kurulduğu günden itibaren, saç ve cilt bakımı konusunda alışılmışların dışında özel formüle edilmiş ürünleri hedeflemiştir.

Zamanın getirdiği yenilikler ile uzun yıllar öncesine dayanan tarihin en önemli reçetelerini devamlı inceleyerek ve araştırarak özel ve işe yarar ürünler üretmek bizim için büyük değer ve önem arz etmektedir.

Bu vesile ile Dermapol İlaç Kozmetik, ürettiği her bir ürün için ARGE çalışmalarında ürün kullanım sonucunun ihtiyaca cevap verebilecek ve insan sağlığına kesinlikle zarar vermeyecek formülasyonlarda hazırlanarak üretilmesini ilke edinmiştir.

Günümüzde insanların güzellik uğruna kimyasalların içinde boğulmaları, doğadan gelen mucizevi iksirlerin özünden kopması ve ticari kaygılar ile sağlıksız alternatiflere yönlendirilmiş olmaları zamanla bu tür yanlış yönlendirmelerin yan etkilerinin ve geride bıraktığı hasarların da görülmesi bizi özellikle botanik, yani bitkisel kökler, yağlar ve ekstreler alanında özel bir araştırma yapmaya sevk etmiştir.

Şirket olarak ürünlerimizin yan etkilerinin minimum seviyede yada yok denecek seviyede ürünler olmasına ve elden geldiğince doğal olmasına önem vermekteyiz. Seçilen ürün aktifleri özellikle botanik olarak araştırılıp, bitkilerin toplanma zamanı, hava şartları ve geldiği coğrafya, işlenme zamanı, şekli titizlikle incelenmekte ve ürünlerimizde kullanılmak üzere özellikle dikkat edilmektedir.

Bu ilkeler ile firmamız kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve konu olan ilkelerinden asla taviz vermemiştir. Şirketimiz, ürettiği her bir ürün için, müşteri empatisi ile ‘ Ben bu ürünü neden almalıyım ve neden kullanmalıyım ? ‘’ sorusunu ilke edinerek, ARGE çalışmalarımızda ürün kullanımının ihtiyaca en ideal şekilde cevap verebilecek nitelikte olmasına özellikle önem vermektedir.

Biz Dermapol ilaç kozmetik olarak, müşteriye verilen önem, daima kaliteli ve güvenilir ürün, zamanında teslim ve iş disiplini, her şeyden önce sağlık, üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibi ile çalışmaktayız. Firmamıza gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederiz. Sizlere bugün ve gelecekte de aynı prensip ve ilkelerle hizmet vermeye devam edeceğiz.